Yang Berhormat Dato' Sri Ismail Sabri bin Yaakob
 
Minister of Rural and Regional Development
 
Post Held in Politics 
  •  
  • Menteri Kemajuan Luar Bandar dan Wilayah (Julai 2015 – Kini)
  • Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani 16 (Mei 2013 – Julai 2015)
  • Menteri Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi & Kepenggunaan (09 April 2009 – 2013)
  • Menteri Belia Dan Sukan (18 Mac 2008 - 08 April 2009)
  • Pengerusi Perbadanan Nasional Berhad (PNS) (01 Jan 2008 - 18 Mac 2008)
  • Pengerusi Astronautic Technology (M) Sdn. Bhd. (April 2007 - 18 Mac 2008)
  • Pengerusi Kompleks Sukan Negara Bukit Jalil (KSN) (April 2003 - April 2006)
  • Ahli Majlis Perbandaran Temerloh, Pahang (1996 – 2000)
  • Ahli Lembaga Pengarah Penggalakan Pelancongan Malaysia (1995 – 2000)
  • Ahli Lembaga Pengarah, Lembaga Kemajuan Pahang Tenggara (DARA) (1995 – 2000)
  • Setiausaha Politik Kepada Menteri Kebudayaan, Kesenian & Pelancongan Malaysia (1995 - 1999)
  • Ahli Majlis Daerah Temerloh, Pahang (1987 - 1996)
  • Timbalan Pengerusi Lembaga Pengarah (Pengarah Penggalakan Pelancongan Malaysia) (1993 - 1995)
Yang Berhormat Dato' Sri Ismail Sabri bin Yaakob